Jak spolupráce funguje

Připravíme vám nabídku na spolupráci

Nabízíme kompletní úklidové služby, a proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Je pro nás důležité zjistit všechny vaše potřeby a možnosti, abychom pro vás nastavili ideální nabídku spolupráce, která vám bude maximálně vyhovovat.

Dáme se do práce

Jsme připraveni zahájit spolupráci v podstatě ihned po podepsání smlouvy. Máme zkušený personál, kvalitní strojové vybavení a zodpovědný přístup. Náš team přijede na smluvené místo v domluvený čas a pustí se do dohodnutých prací. Naším cílem je být ve všech oblastech údržby a péče o zeleň maximálně ohleduplní k životnímu prostředí. 

Stále dohlížíme na kvalitu odvedené práce

Spokojenost našich zákazníků a bezvadná práce našich zaměstnacnů jsou pro nás to nejdůležitější. Snažíme se budovat dlouhodobou spolupráci, která se vám vyplatí. Vytváříme dlouhodobé obchodní vztahy založené na spokojenosti, kvalitě a důvěře. Díky našemu systému kontroly a kvality služeb jsme si jisti, že naše práce bude perfektní a vy budete spokojeni.

Z vás je spokojený zákazník

Po dobu prací není nutná vaše přítomnost ani jakákoliv starost o průběhu. Díky našemu systému dohledu a kontroly kvality provedených služeb patříme mezi špičku na trhu. Všichni naši zaměstnanci jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Garantujeme 100% výsledky naší práce a služeb.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.